Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz littlemole #2196 üzenetére

    Ahoz tudni kellene hogy milyen karaktert akarsz.
    Harcosnak pl. Endurance-Strenght-Agility a legfontosabb
    ezekre kell hozni a szorzót.
    Ha tudsz rá figyelni, akkor érdemes szűkíteni a hozzáértések használatát, mert most a esetedben/példádban kiválasztod a három 5×-öst, és végül is a többi 4× (8tulajdoságpont növekedés főértékenként) az csak minorban tápolódott.
    Nálam is a lvl2-re fejlődés az kicsit össze-vissza volt..4db. 5× és a kisebbek, utána viszont már főleg csak azokat használtam amire szorzót akartam, és ahogy egyre jobban megértettem úgy lett egyre inkább könnyebb csak azokra összehozni a szorzót.
    tök vicc egyébként ha egyszer ráérez az ember, azt kell tudni pontosan hogy mit akar fejleszteni, ahoz milyen tulajdonságokat akar használni, és hogy azok minor-ban vagy major-ban vannak...
    mert ha majorban vannak akkor lassítani kell, ha minorban akkor meg nagyjából fejben tartani hogy kb. mikor jön ki a 10 tulajdonságpont növekedés.
    Mert nálad nem tudom, de nálam anno biztosan sok ment pocsékba is a minor növekedéstől, mivel 5× szorzó fölé nem megy, ezt elérheted 10 tulajdonságpont növeléssel, de nem kapsz magasabb szorzót ha 20 tulajdonságpontot növelsz akkor sem...és ez később visszaüthet úgy hogy magasak a minor tulajdoságok és lassan fejlődnek,..belassúl a játékfejlődés ha ki akarod venni a szorzókat.


    [Szerkesztve]

Aktív témák