Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Narxis #37588 üzenetére

    Hát ez megint egy olyan tessék-lássék cikk. 14 ember egy tesztben nem túl reprezentatív. Plusz lehet elsiklottam felette, de nem írták mennyi ideig tartott a kísérlet, milyen korúak, egészségügyi hátterűek voltak az alanyok, stb... Sok az ismeretlen tényező. De mivel mindig ötös voltam hittanból így inkább elhiszem a WHO-nak, persze csak ha jövőre kapunk plusz pénzt ezért, mondjuk veszélyességi pótlékként.
    Apropó veszélyek. Egyik éjszakásban megint majdnem kígyóra léptem, szerencsére már félig beásta magát a kavicságyba...
    Én már tizenéves korom óta inkább "bagolykodok", nekem hiányozna az éjszakázás. Persze sokszor ha már legyalogoltam 8-10 km-t, és mindezt este hattól mondjuk hajnali kettőig két nappalos szolgálat után, akkor már kezdek kómás lenni. Persze nálam már a "B" oldal forog, szóval nem meglepő.

    Amúgy megbactak állomás bejárási kötelezettség elmulasztása miatt, sokadik írásbeli figyelmeztetés után. (3 x 5 ezerre) Mert ettől megy a vasút...
    Rám akarnak húzni egy siklást is, egy négytengelyes EAS második tengelye lépett le a sínről, de nem vagyok benne bűnös, csak a főnök már ezt elkönyvelte magában. Egy hét után vették észre a siklást, elakadt a saru a sínösszeeresztésnél.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák