Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pöttön

    őstag

    Sziasztok!
    Gondoltam beszámolok a Thinkpad T430-ról az Elitebook után.
    Röviden: nem bántam meg a cserét, sőt nagyon nem bántam meg! :D
    Ez a kis laptop egy kezes bárány egpu fronton tényleg egy rossz szavam nem lehet rá!
    Kb lassan fél éve van meg, azóta napi használatban van egpu-val is és a nélkül is.
    Próbáltam Win 7-el, 8.1-el, és jelenleg win 10 fut rajta eddig teljes megelégedéssel.
    Ez idő alatt nem volt instabilitás se kékhalál.
    A telepítés-összeszerelés terén is minden pöccre ment!
    Rengeteg játékkal teszteltem egy gtx960 2gb szolgál vele, amit csak képvisszacsatolással használok, és számomra így is elegendő a teljesítménye.
    Az ujabb játékokban is amikkel szoktam játszani, azokban is meg van a stabil 30-60 frame számomra korrekt látvány mellett.

    Azóta az öcsém Toshiba c55 egpu-s laptopja egyszer már behányt, egyik napról a másikra nem akarta látni az eszközkezelőben az egpu-t, amit csak a win ujra rakása oldott meg.
    Egyébként ezzel is megvagyok elégedve alapvetően, de ha lesz rá lehetőség az övét is lefogom cserélni egy thinkpad-ra.

    Nagyon kiváncsi voltam rá, hogy az 1x pci express kapcsolat, és a képvisszacsatolás miatt mekkora teljesítmény marad a kártyában kihasználatlanul, és vettem egy GTX750ti 2gb-is, és átlag 15 fps-el tol kevesebbet mint a gtx960 2gb!
    Az mellett hogy a gtx 960-on átlagban medium-low beállításokon futnak a vga gyilkosabb játékok és van amelyik 900p-ben, addig a gtx750ti-n szigorúan csak full low-on és720p-ben. Egy 950 és egy 960 között valószínű hogy nem lenne ekkora különbség, nem tudom majd ha egyszer úgy adódik azt is letesztelem. :DDD

    A sport a legjobb kikapcsolódás...

Új hozzászólás Aktív témák