Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ivcsi86

    tag

    válasz Zoolee1976 #582 üzenetére

    Ha ennyire pipa vagy a játékra, hogy ilyen hangnemben írsz, meg saját kommentedre válaszolsz és 4x egymás után... akkor minek játszod?

    A paytowint abszolut nem érzem, a konami nem ment erre rá külön. Mondj olyan online játékot ahol nem lehet pénzzel felgyorsítani a fejlődést.
    Elég nagyvonaluan osztogatja a coinokat a konami amin tudsz venni 90+os featuredet. Most járt pl 300 (ami 1000.- Ft-nyi), aztán a login campaineknél is szépen adja...
    Én sose költöttem igazi pénzt rá és mégis olyan csapatom van minden évben ahogy 90-esek már a keretbe se férnek be.

    Az meg hogy egy online meccsen hogy győznek le vagy te hogy nyersz az meg "ilyen a foci". Élőben is van h egy gyengébb csapat ver másikat irreálisan.

    Nekem pl az a gyengém ha vki jól cselez. Lehet h alacsonyabb ratingje van összetettben, de azzal valszeg legyőz. Én tikitakás vagyok,én meg azokat az erősebbeket tudom legyőzni akik kitámadnak.
    Rengeteg taktikai beállítás van, meg ahány ember annyi játékstílus, tudás, hogy millió változata van egy meccsnek.

Új hozzászólás Aktív témák