Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz ivcsi86 #583 üzenetére

    Nekem napokig nem jött össze a fekete labdás kihívás. Ma nyugodtan neki ültem és sikerült lehoznom a 3 meccset. (Más kérdés, hogy csak egy Parejót sikerült kipörgetnem :D) Szóval néha nyilván vannak szarabb periódusok, de tapasztalatom szerint máskor meg ad a gép.

    Érdekes, hogy engem meg pont ML-ben idegesít jobban a játék. A szar játékvezetés(mindig a gépnek kedvez a bíró az ítéletekkel, minden sárgát ér) büntetőt felejtsem el, nem létezik a játékban, a teljesen random formák. Nyerem a meccseket, több játékosom is jól teljesít, erre kövi meccsen full szar az egész keret. Nyilván bele is kerülök egy hullámvölgybe és leesek 2 helyezést a tabellán...

    Online legalább elfogadom, ha kikapok. De gép ellen teljesen más, főleg ha nem a Real vagy a Barca az ellenfél...

    Úgyhogy nálam a PES legnagyobb kritikája így elég sok játékidő után, hogy a Master League lófaszt nem változott, azok a tátogó átvezető animációk meg második-harmadik alkalommal meg már inkább röhejesek. Meg nyilván a játékvezetés, de állítom direkt benne hagyják szarul, hogy sok marha a kövi évben reménykedjen a kijavításában és ennek fényében megveszi...

    Ettől függetlenül, minden kritikámmal együtt, még mindig fényévekkel előrébb tart a Fifánál és nem is vagyok személy szerint kíváncsi miket hoznak össze az EA-nél minden évben.

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz ivcsi86 #583 üzenetére

    Dühből nem írok többet, akit sértett elnézést,majd moderáljátok ki.Ez a hozzászólásom az én örök szegénységi bizonyítványom marad! Valszeg csak nekem nem adja a játék,mert az esetek 80 százalékában 60:40 labdatartás és 3 annyi passz és 10:2 es kapura lövés mellet (a több mindig az enyém) képes vagyok kikapni egy 90+ perces kontrából,vagy ugyan ez csak X a vége.Ha még annyit,hogy hiába van 94 es kapusom semmit sem véd, míg nekem az ellen kapusa 10-10 et!Rúgom sorban a kapufákat, én meg a végén kapok egy szöglet utáni szokásos konamis kavarodásból egy fost.A 16 is rész még 800+ ban ment,lehet azóta elfelejtettem játszani, vagy Öregszem,de 500 fölé alig tudok menni.Láthatóan játszani nem tudó újoncoknak 65 ös "csapatösszetartás" és majdnem full fehér csapattal olyan Legendás ai -t nyom a gép hogy csak kamillázok hogy ez mi!? Tök jó a sok taktika,meg hogy ennyi változója van egy játékosnak,de amikor ez konkrétan leszarásra kerül a készítők részéről az online részében a játéknak, akkor az eléggé idegesítő.Amikor sorozatosan egy lvl 1 es Vasilyről pattog le és esik kel egy lvl Ibrahimovic ,na az gáz és ez sorozatosan így van online.Azóta nem játszottam és el is ért a csí,nyugodt vagyok és kiegyensúlyozott!😉

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák