Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flegga92

    senior tag

    Sziasztok!

    Kollégám hozzám fordul az eBay-el kapcsolatban, de mivel én csak vásárolni szoktam hátha ti tudtok segíteni.
    Árult egy Steam kódot, pár óra múlva megvette valaki, nem fizetett majd 3-4 nap múlva írt egy levelet, hogy feltörték az accountját.
    Eddig oké, nincs semmi gond, feltette újra a terméket, pár óra múlva elvitte valaki más (420 adásvétel jó értékelés) ki is fizette egyből, paypalon látszik a pénz. Elküldte a kódot üzenetben, majd később írt, hogy feltörték az accountját nem ő vette.
    Mivel kollégám elküldte a kódot így azt vagy a vevő, vagy az állítólagos hacker felhasználhatta, így újra nem szeretné feltenni.
    A terméket úgy tette fel, hogy nincs visszatérítés, meg ha jól tudom kódra nem is ad az eBay védelmet. Lehet valami baja?
    Illetve az első vásárlónál aki nem fizetett, van valami teendő azon kívül, hogy nyitott egy case-t azzal hogy a vevő nem fizetett? Erre kapta megint a választ, hogy feltörték az accountot. Nem szeretné itt is kifizetni az eBay jutalékát.

Új hozzászólás Aktív témák