Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz Jim74 #22058 üzenetére

    Ha ez a 3 van benne a kalapban, akkor Inkpad 3. Ahogy írtam is priviben, nekem semmi bajom nem volt vele, én szimplán csak azért váltottam mert tech függő vagyok, érdekelnek az újdonságok, szeretek kipróbálni ezt-azt (anno ezért is kezdtem el blogot írni mert sok volt az állandó telefoncsere, és ha tűrhetően firkálsz akkor a gyártóktól kapsz 1-2 hétre telefonokat tesztelni, így az ilyen jellegű tech étvágyam ki volt elégítve évekig :DDD ).
    Az általad írt Onyx-ok felára a hozzá adott digitaláizáló tollnak (Wacom) is köszönhető, ha a felséged csak olvasni fog akkor ezt konkrétan feleslegesen fizeted ki.
    Az Inkpad méretre, minőségre, megjelenítésre teljesen okés, sok könyvet kiolvastam rajta. Egy dolgot hiányoltam, az inverz módot, de emiatt felraktam a Koreader olvasót és ott alapból benne is volt. Nem kell mókolni, állítgani, felmásolod és használod. Könyvek ugyanez, arra akár ott a Dropbox funkció, figyel egy adott mappát, te gépről bedobálod oda a könyveket, az olvasón meg megjelenik, kábel se kell.
    Veszel hozzá egy szép tokot és boldogság lesz hidd el. ;)
    Én mondjuk ilyenkor szeretem azt csinálni, hogy elviszem az asszonyt, nyomkodjon meg pár verziót, és gyorsan ki fog derülni külsőre, méretre melyik tetszik neki.
    Vagy 14 napra bebiztosítod magad az online vásárlással és ha nagyon nem tetszik neki akkor legrosszabb esetben visszaviszed.
    Aztán majd ha már használja mondjuk egy éve, és felmerülnek igények, lehet továbblépni. De első eszköznél nem fogod tudni kitalálni ezeket az igényeket, már csak azért sem, mert még meg sem fogalmazódtak...

    https://geekpulse.hu

  • fPApi

    őstag

    válasz Jim74 #22058 üzenetére

    Szerintem az első 3 közül bármelyik. Ha nem gond az ár, akkor a nova 3 vagy air, de a PB is teljesen jó.

Új hozzászólás Aktív témák