Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Degeczi

    nagyúr

    válasz Libretom #1201 üzenetére

    +szülőnek (aki jó eséllyel nem hozzáértő) pláne ideális, mert ha szeretne egy könyvet, levadászod neki, és az Amazonos fiókjára küldve automatikusan a Kindle-jére kerülhet, ha van wifis nete otthon

  • doc

    nagyúr

    válasz Libretom #1201 üzenetére

    Egyébként érdekes, hogy a Nook tesztekben általában a lapozó gombokat kritizálják...
    a Nook lapozogombjai nem kritizalandok, hanem kb. hasznalhatatlanok :DDD
    egyetlen helyzetben hasznalhatok, akkor viszont nagyon hasznosak: ha gyorsan akarsz porgetni a konyvben, olyankor viszont vilagbajnok. viszont mit a Nooknal nem is kell hasznalnod oket (a kepernyo oldalanak erintesevel vagy 'swipe' mozdulattal lapozhatsz), addig a Kindle-nel nincs mas lehetoseg, csak a gombok

    az olvasas kozben az oldal aljan levo pontsor kimondottan tetszik, nagyon praktikus es jo otlet!
    en a konyvlistaban torteno alahuzasra gondolok, jobb lenne egyertelmubben, jobban lathatoan kiemelni (pl. keretezessel, inverzbe tenni, stb)

    a fenykepek nem erdekelnek igazan, kepeket nem egy 6"-os fekete-feher kijelzon fogok nezegetni :D
    egyebkent ez valoszinuleg csak megfelelo konverzio kerdese, a Nookon gyarilag fent levo kepernyovedokent hasznalt kepek egesz egyszeruen gyonyoruek :Y
    az ilyen, szinte soha nem hasznalt funkciokkal nem foglalkoztam (ezert is nem emlegettem pl. a teljesen hasznalhatatlan virtualis billentyuzetet - kb. 5-6 perc szenvedes utan inkabb regisztraltam a szamitogepen :D bar mivel eleve nem erintokepernyos, ezert nyilvan nem fogom ezt hianyossagkent felroni)

    amit elfelejtettem tegnap (es koszi hogy emlekeztettetek!) hogy a Kindle mogotti infrastruktura (pl. az emailes konverzio) tenyleg brutaljo :R szerintem ez viszi el a hatan az amugy legfeljebb eros kozepes olvasot

    a masik topicban valaszoltak a boritoval kapcsolatos problemara, miszerint a MOBI eseten az metaadat, nem a konyv resze. ez magyarazatkent teljesen jo, de a problemat illetoen teljesen irrelevans. ha egy 'vissza' gombnyomassal odajutok a boritohoz, akkor mennyire lett volna bonyolult megcsinalni hogy uj konyvnel eleve ott kezdjen? (nyilvan semennyire...)

    egyebkent nehogy felreertsetek: egyaltalan nem tartom rossznak a Kindle-t. sot, ennyi penzert szerintem baromi jo vetel!
    csak nagyon bosszant, hogy kicsi odafigyelessel, a SW picit esszerubb megirasaval meg sokkal jobb is lehetne :(

    MOD: meg egy fontos kerdes: hogy lehet rendszerbe szervezni az olvason levo konyveket? tehat konyvtarstruktura, stb?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák