Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nrbii

    tag

    Lenne egy kis gondom a Pioneer DVR-109-es írómmal. Ma írtam egy EMTEC DVD-R 8x-ra 4x-esen úgy 4400 megát. Közben pedig ment a vonalbemenetről wav-ba a felvétel, ami azért terheli a vinyót. A Nero (6.6.0.8) az írás kezdetekor 14-15 percet saccolt az írásra, jó. Megy már vagy 16 perce, mikor még vagy 40%-nál tartott, és az író ledje sem folyamatosan világított, hanem időnként kivillant. Jó, vagy fél óra alatt megírta, mikor máskor ugyanilyen lemezre 15 perc alatt szokta teleírni. Megnézem, hogy olvasható-e, a Sajátgép szerint mind a 4400 mega rajta van. Elinditom a filmet WMP10-zel, el se indul a film. Megnézem PowerDVD 5-tel, de ott sem indul el. Gondolom ez amiatt volt, hogy a vonalbemenetről érkező hang rögzítése terheli a vinyót, és ezér nem sikerült az írás. Jó, kicsit később egy Verbatim DVD+RW 4x-t akarok teleírni, de most úgy, hogy semmi nem ment a háttérben, hogy nehogy megzavarja. Jah, és ezt a lemezt máskor simán megírta, de most ezt is fél óra alatt írta. Amúgy 1.17-es fw van rajta, de nem hinném hogy ez a baja, mert máskor megírta simán. Van ötletetek, hogy mitől lehet ez? :F :U

    [Szerkesztve]

  • nrbii

    tag

    Most meg csináltam a Verbatim DVD+RW-n egy teljes fizikai törlést, és utána érdekes módon megírta rendben. De nem értem ezt az egészet, mert mikor először írtam, akkor már le volt törölve azelőtt teljesen, na mind1 :) :U :F

Új hozzászólás Aktív témák