Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz And #375 üzenetére

    Hi!

    Igy visszaemlekezve az mx300-akkal mijjneket digizgettunk vmikor evekekl ezleott, nem vot az egy rossz kis kartya!!! En szeerttem, sot szeretme maig!!!:- )))
    Na jo az audigi2 96k/32b-jevel nem igazan vette el a versenyt!!!:- ))))

    udv

    neduddki

    p.s. mielott vki mekerdezi miert ennyivel digiztem mert ez volt a max ami kijott az aud2 audacity parosbaol, hej votl hardver elbirta, akkor meg me ne, na jo utanna akinek csinatam az nekiessett kitisztitani az egeszet aze szerette volna a leheto legjobbat...:- )))) ja kazetta vot!!!

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

  • neduddki

    nagyúr

    válasz And #399 üzenetére

    HI!

    KOszi!!! aszt s kiprobajjuk..
    Na megint nagyon utalva leszek hamarosan es nehany lenduletesebb irogato majd mond mindenfelet.
    Story:
    MInthogy tegnap valamimiatt nem jott le rendesen a pixelview drivere, ezert este kitanatam, hogy akkor nezzuk, meg vajjon mit tudnak a kodekek, az mx500-rol ugyis behuzott allapotban ott van a nyaralas, ki s vagtam belol egy percet a Jaki templomrol, leszedtem a hangot, es csak a videoval probalkoztam, a feltett kodek a pegasus picvid 3-ja lett a shareware valtozat, /ugye ez beszur egy feliratot, de miost esetunkben ez nem fontos, meg kulonbense lopjunk ossze vissza:- )))/ meg kiprobaltam a legutosso ffdshow-t is. El kezdtem kodolni, a picvid-et neztem 20/18/16/14/12/1-el, ill. a pcmagazin laz altal javasolt 5/10-es ertekekekl is. az ffdshow 1 pass quality 85/90/95/100. Letomoritettem es meg is neztem oket.
    Tapasztalatok: /na most leszek dicserve:- ))))/
    picvid: a 20-asnal minimalis kulombseg a dv javara, foleg a egybefuggo kek eg a haklis, makosabb egyebkent egyforma, /fojjamtos nezes/ DE a filemeret 4-5*-rese a dv-nek, 18-nal mar elege latszanak a jpeg anomaliak a targyak melelt /18-as tftn nezve filmkent/, cserebe a filemeret mar vhol a dv kornyeken, a tobbire itt nem karok kiterni majd meglassatok!!!:- )))) ellenben a laz altal javasoltnal 5/10-nel a file meret mint a 18-nal es a minoseg tendal a 20-ashoz, tehat lehet eszt allitgatni csak erteni kene hozza, DE minthogy a tema nagy apostolai eddig csendben voltak /tisztelet a 2 kivetelnek, nev szeritn: Christoph es And kulon koszonet nekik!!!/ ezutan mar ne a hozza nem ertesemet dicserjek, hanem mongyanak egy elfogadhato beallitast!!!
    Atterve az ffdshow-ra a legffeltunobb az volt, hogy a 100-as minosegunel az kek eg jelentosebb makosodast mutat mint a 95-nel.
    Egyebkent ha ffdshow-val lejaccva a picvid3-mat elege erdkes szinosszeallitast latok, ha van vkinek otlete hozza szivese fogadom.
    Kepek elobb utobb lesznek a tar-on, remelem vhova 1-2 masodperces videokat is fel tudok tenni. Merthogy ugye szep nagy filekrol van szo:- ))))

    udv

    neduddki

    p.s. az And fele ajanlast, morgant mindenkepp kiprobalom, mar otthon van csak eddig meg nem vot ido..., na meg beallitasi ajnalas sem

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák