Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz Ejelhar #5859 üzenetére

    Igen, gondoltam, hogy lesz ilyen reakció, nem először beszélünk erről a PH-n. :) Értem és elfogadom ezt is, de otthoni körülmények között, belső hálón én nem látom hasznát a jelszónak, csak a szívás meg a plusz macera van vele. És a jelszavas védelem kikapcsolása a windows által engedélyezett, menüből az átlag user számára is könnyedén elérhető opció. Nem igényel semmi turkálást a rendszerben.
    (Azt zárójelben jegyzem meg, és magánvéleményem, hogy bizonyos szempontból túlzás, amit védelem okán a win végez. Erősen a használhatóság rovására megy sok esetben. (Igaz, sok mindenre felajánlja a win a kikapcsolást, pl. a jelszóra is.) Épp a minap írt nekem egy fórumtársunk, hogy oppo lejátszóján nem tudja megoldani a hálózati lejátszást, amióta win10-re állt rá 7-ről. Informatikus segítségét is kérte, ő sem tudta megcsinálni!!! Azt gondolom, ez már erős túlzás, és némi egyszerűsítés nem ártana, mert a legtöbb user nincs ilyen komoly védelemre rászorulva. Én személy szerint bevállalok némi kockázatot, csak könyörgöm, tudjam már könnyedén használni azt, amit használni szeretnék. :) És szerintem sokan vannak így vele, akiknek nincs különösebb féltenivalójuk. :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák