Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz salapp #3548 üzenetére

    ...én nem szeretnék a pénztárcádat érintő okos tanácsokat osztogatni, de hidd el, hogy az az erősítő (legyen bármilyen márkájú is) már messze nem felel meg neked, akármennyire is ezt gondolod. Onnantól kezdve, hogy egy ilyen jelenséggel kell minden egyes alkalommal szembesülnöd, ez az erősítő már nem képes ellátni a feladatát. És ez csak rosszabb lesz... A lejátszókat eddig sem készítették fel efféle funkcióra, mert ahogy valaki írta, ez nem életszerű, és éppen ezért, ezután sem fogják. Tehát másik oldalról kell megoldani a problémát, vagy elfogadnod, hogy ez van és kész! Amúgy nem kell több százezer forintot költeni erősítőre, ahhoz, hogy jó hangot kapjál. Akár többcsatornás rendszerben gondlkodsz, akár sztereóban, messze nem a csak a félmillás Arcamok, vagy Marantzok vannak. Nálam most egy Arcam előfok-proci és egy Rotel végfok páros dolgozik (igaz, átmenetileg), szerintem a kettő együttes piaci értéke 100-120 ezer forint...és sem 100 ezerért, sem 500 ezerért nem fogsz kapni olyan lejátszót, ami konstans elcsúsztatja neked a hangot... szerintem...

    Ja, vagy egy korszerűbb tévét (monitort), lehet, hogy az az olcsóbb megoldás...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák