Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz syler123 #39219 üzenetére

    Nem egy vidit linkeltem be, de még be tudnék vagy tízet, ahol kiröhögik. Igen, a qx90 is szar. De az FB-t azért tartom annak, mert a 2s-re csodát vártunk, te is, aztán csak a nagy semmi van. És ezt Jackall is megírta egy egész cikkben. De téged valahogy az nem zavar. Azért írtam, hogy a kamera ér talán valamit, mert az össz árához képest az benne a legdrágább. Az ér benne a legtöbbet. Ahogy a QX teréznél, a FB-hezt is kell még munkaóra meg plusz cucc, hogy olyan legyen, mint amilyennek lennie kell(ene). A kemény magtól meg kurvára messze vagyok. Soha nem voltam (nem is állítottam ilyet) és soha nem is leszek az. Csak a véleményemet mondtam el. És nem csak én mondtam hogy szar, mégis folyamatosan nekem nyomod. Szinte rá vagy állva arra, amit mondok. Legyen bármi is az, tuti hogy beleállsz. Vagy nyíltan, közvetlenül, vagy csak úgy nagy általánosságban, de azért simán lejön, kinek szúrtad oda. Nem értem, miért nem lehet beismerni, hogy tévedés ez a gép. Azt hittük - én is reméltem - hogy na majd talán most kiadtak egy ár/érték bajnokot olcsó kategban. Sajnos nem. Pedig ha hiszed, ha nem, nekem is majdnem benne volt a "kosaramban". Csak utánaolvastam, utánanéztem. Azt meg végképp nem értem, hogy ha semmi nem fűz az FB-hez, akkor mire ez a nagy vehemencia. Ja, csak megint azért, mert én voltam, aki leszarozta. Értem. Ok.

Új hozzászólás Aktív témák