Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz ezoltan #54758 üzenetére

    :R

    Én "állat", már leadtam Banggoodnál az új rendelést egy R-XSR-re, 6-14napos szállítással! :B :DDD
    Egyszerűen nem hagy nyugodni az érzés, hogy tényleg én vagyok ennyire hülye, vagy a technika c0p@tott torokkal, ahogy gondolom....1-2 hét és kidrül!

    DE bevallom, egy kedves "readonly" topictárs aki már párszor támogatott csendesen privátban,most is felajánlott egy XM+-t!
    Vele is levelezek, hiszen tőle pár napon belül itt van a cumó,(vagy ha tudunk ,találkozunk) és mehet a teszt...

    Én sem bízom a gearbest ügyfélszolgálatában...meg hát elég nehéz fotókkal "bizonyítani", hogy fos a vevő....meg hogy nem használtam szarrá december óta....
    videót meg semmi kedvem csinálni...
    Banggodnak épp most csináltam egyet, mert a pici fiamnak rendelt laser pen szar....na most azt is bemutatni műszerel, hogy f@sza elemet rakta bele, és után ráadásul a kamera látja az infra tartományt,ez látszik a videón,de szabad szemmel meg nem látható semmi, tehát szar a lézer.....a tököm ki van ilyenektől, hogy kidobni nem akarok 2-3 ezer forintokat, de lusta is vagyok ezért videókat készíteni, hogy bizonyítsam...szóval..ehhhhhhhhh :W
    EZ inkább csak egy próbálkozás részemről, de valóban nem hiszek benne, hogy bármit is visszakapnék tőlük, vagy cserélnék...
    Ezért is rendeltem újat....

    Én még azt is elhiszem, hogy semmi szükségem a telemetriára...egyszerűen csak azért szeretnék "mindenttudó" vevőt, mert miután sikerül ezt a nyomrult kis zümit a levegőbe emelni, azért szépen lassan szeretném megtanulni ennek a sportnak a "részleteit",,,ezért szeretném, ha olyan technika lenne "alattam", amit ki tudok maximális aknázni...és nem a különböző részegységek "butasága" szabna határt a kíváncsiságomnak ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák