Hirdetés

Aktív témák

  • zed01

    őstag

    válasz lajafix #504 üzenetére

    egy szegény ország államának ezek nem költségek, sőt megtakarítások...

    Ezt nem hiszem el, neked megtakarítás az ha feltörik a kocsid? Vagy ha kirabolnak? Jézusom. Érted te egyáltalán mit írsz? Szerintem ne égesd tovább a börtönpártiakat.

    Mennyi olyan elkövető van a magyar börtönökben, akik az illegal drogra valóért követtek el bűncselekményt?

    Egy átlagos heroinos napi adagja 3-4 gramm. Egy gramm 12.000 ft. Tehát naponta 36-48.000 ft-ot költenek átlagban heroinra. El tudod te képzelni azt hogy ennyi pénzt legálisan elő tudnak teremteni? Azt pontosan nem tudom hányan ülnek sitten heroin beszerzési bűnözés miatt, de elég sokan hidd el. Én két heroinost ismerek aki ült, az egyik kocsit lopott és úgy bukott le hogy kifogyott a benzin a lopott kocsiból. A másik egy lakásbetörésen bukott meg.

    "Ma Magyarországon a kormány kevesebb mint 1 milliárd forintot különített el prevencióra, terápiára és kutatásra összesen, az igazságszolgáltatás költségei – bár ezekről pontos kimutatás 1999-ben készült utoljára – sokszorosát teszik ki ennek."

    [link]

    Olyan vagy mind pistike a puncival, bármiről van szó, ide lyukadsz ki. Ha már itt tartunk, családot bjrtál alapítani?

    Először is ne személyeskedj, már mások is szóltak hogy pofátlanul tenyérbemászó a stílusod. Nem bármiről volt szó a kettőnk vitájában, hanem konkrétan a heroinfenntartó programokról. Bár nagyon nincs közöd hozzá, nekem nem lehet gyerekem mert megsérült egy balesetben a gerincvelőm.

    “Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Aktív témák