Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz leviske #686 üzenetére

    Ja, közben előderengett, hogy talán el kell jutni addig, míg leállítják a törpét, hogy ne a közszájon forgó story-t mesélje, hanem az igazat és akkor lesz face editor.

    Köszönöm, jó tudni. Alapvetően mint hogy csak egyféleképp játszottam végig a sorozatot (DAO-t mondjuk kétszer, de ezek a DLC-k az első játékom után jelentek meg és egyébként is nagyon hasonló döntéseket hoztam, mert vissza- és újragondolva is nagyon elégedett voltam mindennel), addig lehetett volna véletlen is, ami egybevágott nálam a DAO-ból.

    Most még az tart kicsit vissza a második nekifutástól, hogy még mindig ugyan az a VGA kártyám van (amit az árak miatt még ma sem érné meg lecserélni), így most ki kell kalpcsolnom a DX11-es effekteket (a Very High-ot nem bírja és sima High-on is ki kell kapcsolni a pipálható extrákat a textúra pakkon kívül, AA sem fér bele, csak a kötelező AF), hogy stabil 60 fps-t produkálhasson. (Ami kell, mert elég ugra-bugra, gyakran mozog a kamera és sok a gyors jelenet.)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák