Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Иван

    őstag

    válasz adamkaa777 #2142 üzenetére

    Jaj ne is mondd.

    Én viszonylag sokszor választok supportot (mert általában mindenki carry akar lenni, és így lesz valami borzalmasan szar lineup), meg az emberek amúgy is sokszor lenézik a wardolás felelősségét (aztán persze m egy a sírás a gankért), couriert se vesz senki, de mindneki keresi.

    Lényegtelen, pont most jövök egy játékból, Rubick voltam. Support, teszem a dolgomat, negedek last hitezni, wardolok, rakom a support itemeket. Persze a trax aki volt velünk mát 0-7-es statnál volt, én 2-1-esnél (a játék felénél am rubick carry ftw). Elkezd cseszegetni, hogy ekkora noob vagyok, csak a ks megy stb stb. Mondom milyen KS megy, naixnak átengedem a killeket meg odadobom neki az 50 hp-s elleneket hogy izmosodjon.

    Erre jön, hogy akkor miért nem ölöm meg őket, úgyis szar a statom (az 0-7-eséhez képest mondjuk Dendi vagyok). Most az ilyeneknek magyarázzam el, hogy nem is akarom ezeket a killeket, és nem is az én dolgom legyilkolni őket? Főleg ha minden carrynk olyan alulfarmolt, hogy nekem gáz?

    ui: persze a 10-15. percben a rage quit valamelyik társnál kötelező.

    :U

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák