Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Nosztalgia #269 üzenetére

    Van egy érintő hiba (kínai rendelés,talán a legelső volt),van egy gyanús érintő hiba ezen felül van ez a értesítési hang dolog amin dolgozunk.A kereső kidobálása az app hibája,az engedély adások az android sara,a 4g általánosan lefedettség és kártya hiba,az aksi meg behemót,lassan tölt,viszont lassan merül.
    Nekem és másoknak pedig gond nélkül megy a teló.Van 4g,nem töltöget le magától,az aksi bitang és az érzékelés is jó,igaz nálam is túl érzékenynek tűnik középen ami egyedül tesztprogrammal tudta kimutatni,de 3-ból 1-nek sikerül az is annyira elhanyagolható (ami sem játék,sem normál használat,funkciók terén sem akadályoz a 100%-os felhasználói élményben).
    Ha még is tré lenne ott a gari.

    Gyári visszaállítás?Baromi érdekes,mintha a droid megzavarodott volna,vagy megint az engedélyek kiosztás szórakzik (tippelek) volna.Én pl a te észlelésed során egyből ezzel kezdtem,hogy a hangokat teszteltem.A Zedge-re felmentem a notifactions hanganyagokra,letöltöttem az elsőt és megy :F Pla a Lenovon (5-ös droid) volt hasonló problémám és ott nekem külön csinálnom kellett egy notifactions mappát,mert másból nem volt hajlandó beolvasni,lejátszani.Mind a belső,mind az sd memóriába létrehoztam a media/audio/notifications mappát,de irgalmatlan katyvasz volt mire elértem,hogy menjen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák