Hirdetés

Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Itt vagyok, én vagyok, jelentem túléltem az első napot! :)
    Ha nem kellene korán kelnem, komolyan mondom nem izgatna az iskola...
    Ma és holnap se fogunk semmi értelmeset csinálni, fele óránk elmarad, ami meg meg van tartva azokon meg semmit nem csinálunk, csak elvagyunk.

    Lehet, hogy túl lazán kezelem ezt az egészet? :U
    De ez se érdekel most :DDD
    Elvakít a szerelem :)
    De komolyan...
    Tegnap lefeküdtem 11 után, hogy reggel fel bírjak kelni fél 6-kor, és erre nem aludtam semmit, de 1 órát se nagyon, mert végig az ő hangja volt a fejemben, és a beszélgetésünk, amit aznap beszéltünk telón (az a rövidke 2 óra)
    Sőt még a suliban is mint aki bedrogozott, a vigyor le nem jött az arcomról... :DD
    Mindneki kérdezte, hogy hogy örülhetek ennyire a sulinak...háát ez van, most mindennek örülök.

    Folytatnom kellene a vezetést, azt az 5 órát már meg kellene csinálnom minél hamarabb, mert nem jó ezt halasztani, jó volna már az a jogsi az az igazság...
    Az oszt. társamat és legjobb haveromat ma húzták meg éppen, hát nem egyszerű lesz nekem se az biztos, pedig nem vezetek rosszul, csak a vizsgabiztos is hogy milyen lesz...
    :(

    Ettől függetlenül én vagyok a megtestesült boldogság, suli van...nem zavar...tanulni kellene...nem zavar...folytatni kellene a számtech képzésemet...nem zavar...vezetni kéne...nem zavar...semmi nem izgat most csak ő!
    Lehet, hogy már beteg vagyok :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Aktív témák