Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz Dexter68 #609 üzenetére

    Jobban jársz, ha veszel ajándékba valakinek egy Bamboo-t, mert 6.000 Ft+ÁFÁ-ért tudnánk mi is csak szállítani, a Wacom Bamboo FEKETE (a Fun, fehér nem) tartalmazza ezt a szoftvert teljesértékűen. Én használtam, jópofa, de igazából azon kívül, hogy alá tudom írni az outlook-ban a levelet szabadkézzel, más nagyobb hasznát nem láttam. A progi egyébént beépül a Word, Excel, PowerPoint és Outlook-ba, és ha elindítod, akkor az egész doksit átkonvertálja képi formába, szabadkézzel tudsz benne jegyzetelni (nem nyomásérzékeny!) és utána ha elmented, akkor vektoros vonalakként visszateszi az alap doksiba a kézzel írott megjegyzéseided. Vagyis lesz egy DOC fájlod tele kézi jegyzetekkel, csekély méretnövekedéssel.

    Hátránya: sajnos én egy régebbi változatot használtam (szerintem az újabbak is ezt csinálják) és amikor visszamentetted Wordbe, majd elküldted valakinek, akkor iszonyú nehéz volt kigyomlálni belőle a megjegyzéseket, mivel minden egyes alkalommal, amikor felemelted a tollat (Pl. T betűnél), az különálló vektoros objektumként tárolódott el, vagyis nehéz volt a kijelölésük... És hát ha valaki azért korrekturáz, hogy utána kijavítsák az eredeti szöveget, előbb szöszölni kell a korrektura eltüntetésével. (Ebből a szempontból a Microsoft a gépelt szövegekkel előrébb jár, szerintem).
    Előnye: enélkül Office alkalmazásokban kínszenvedés lenne bármit is jegyzetelni, vagy csak leírni, mivel az Office rajzoló eszközei elég kezdetlegesek....

    Office tolltámogatás: Ha pl. megfordítod az Office-ban a Bamboo tolladat,akkor amit a radírral kijelölsz, azonnal törlésre kerül, amint felemeled a tábláról a radírt. Amíg azonban nem emeled fel, addig tetszőlegesen változtathatod a kijelölést, így ha az első kijelölésnél valamit véletlenül kijelöltél törlésre, aztán meggondoltad magad, így még nem vész el. Ez olyan, mint a kurzorral kijelölni a szöveget, majd a del gombot megnyomni.

    [ Szerkesztve ]

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák