Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibi72

    aktív tag

    válasz FazekasLaci #899 üzenetére

    Igazán én nem akartam ebbe belebonyolodni ebbe elemes dologba, csak megjezés volt részemröl .És már bánom hogy megnéztem a tesztet amit ajánlotatok és véleményt nyilványitotam. Nem kételkedek abban hogy vanak jo elemes tolak és igazat adok neked.
    Ugy ahogy mondod ki kel probálni. De a akki tábla vásárlás elöt áll az probálja ki minden gyárto termékét és utána döncsön és hozon kompromiszumot ár, érték, hasznoság arányát. Az a igazán drága tápla ammit nem szeretsz használni mert csalotál bene mert csak az ára volt vonzo mert olcso volt és bele ugrotál.Egyszer kell jot venni még ha drágább is a többi társátol is .Nem fogsz csalodni utolag nem mondod hogy nem érte meg az árát.De én szeritem nem kell ezt neked fejtegetni .Kicsit el kanyarotam e.toltol de nem is akkarok vissza térni rá!(Soha,én személyemben). De még el mesélek valamit :Vetem egy Logitech lézeres vezeték nélküli elemes egeret közel 20eFt ért a boltba ki bontoták nekem de elem nélkül Nem is volt vele gond könyü jo fogásu ez is egy évig(garit válaltak rá) birja az elem.Még számlája vissza fele is a napokat 365 napot külön figyelmesztett a gépen ha utolsonapokat járná az elem.Haza vittem bele tetem az elemet és olyan nehéz lett az egér hogy alig akkart elcsuszni az egér padon.Jött egyenes arányba hogy nem is olyan kényelmes és kezelhetö.És jött a fekete leves havónta cserélni kellet bene a tartos ellemet. 3hónap után fell attam ! Na ez volt drága!

Új hozzászólás Aktív témák