Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz smc #5613 üzenetére

    Köszönöm a választ. :R
    Esetleg összeírhatnék pár kérdést? Elképzelhető, hogy más, kezdő usereket is érdekelhet.

    Jómagam már elég régóta Corelezek, mondhatni ismerem a progit. (kb Corel 5 óta, de már előtte is volt a kezem alatt)
    Grafikus táblán viszont sosem használtam, mivel nem művészeti jellegű felhasználás volt, hanem pl kiadványszerkesztés, illetve műszaki rajz.
    Már önmagában ez a tétel is felvet jó néhány kérdést, de pl ilyenek jutnak eszembe, hogy

    - használt tábla vásárlásnál, mire kell figyelni?
    - pontosan hogyan kell egy ilyet összekötni a géppel, illetve milyen, és mennyi szabad csatlakozó kell?
    - brandek, márkák, gépigény. Esetleg, egy olcsóbb brand, pl Huion felsőbb kategóriás táblája (pl Kamvas GT910) jó választás lehet e, vagy mivel kell vásárlás esetén szembesülni, ha szembeállítom pl egy Wacom Intuos-al, ami nem kijelzős, és az aktív felület is kisebb.
    - "ingyenes szoftver lejár" Ez mit jelent pontosan? Az aktiválásra szánt idő jár le, pl kötelező aktiválni, a vásárlást követő X időn belül, vagy a használati jog is lejár?

    Szívesen összeírok egy laikusoknak szánt kérdéssort, akár formailag is rendbe teszem, ha ebből össze tudtok, és össze szeretnétek hozni mondjuk egy összefoglalót.
    Sok kérdés eszembe jutott még, csak közben elfelejtettem, meg sokra ugye találtam választ.

Új hozzászólás Aktív témák