Hirdetés

Aktív témák

  • szaby_gyerek

    tag

    (#37970) nesa: Szép ez a dongós kép! Bár nekem az előző lepkés jobban bejött. Ezt egy hajszálnyit sötétnek érzem.

    (#37969) Karima: Nagyon szép a kompozíció és a fekete-fehér is kifejezetten jól áll a témának!

    (#37965) kiskornel: Tetszik ez a kép! A madár szép éles, és színes. A háttér teljesen homogén, nincs rajta semmi zavaró. Ez a szokatlan vágás kényszer vagy ötlet? Mert egyébként nagyon jól áll a képnek. A sok majdnem egyforma madaras képek sorából ez kilóg az egyediségével. :)

    (#37964) Chapel: Főleg a szitakötő tetszik nagyon. Gyönyörűen látszik a szárny mintázata.

    (#37958) expander: Gondolom sokan húzzák a szájukat az ilyen utómunka miatt, de nekem kifejezetten tetszik. Bár ettől függetlenül szívesen megnézném a képet úgy, hogy az eredeti színeket kicsit szaturálod és növeled kicsit a kontrasztot.

    (#37946) ROBOTER: Ezek eszméletlen jók! Főleg az első tetszik nagyon.

    Egy Budapestről készült fotósorozat megihletett. Egy régi és egy új kép adja a képet. Mivel találtam néhány régi felvételt a kicsi falumról, így gondoltam kipróbálom én is. A képeken sok hiba van, meg nem is túl eredetiek. De sokat tanultam belőle a "terepen" is, meg főleg utána is, amikor megpróbáltam összeilleszteni őket.

    További képek egy setben.

Aktív témák