Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p.riky22

    csendes tag

    válasz Grid001 #45069 üzenetére

    Ezt oldotta volna meg a Digi. Pont ezt a rést szúrta ki magának, hogy ne 100perc +3 GB legyen 3000ért vagy 5GB 5000-ért és büdösdrága percdíj mellette hanem megfizethető csomagokat akartak piarca dobni. Valószínűleg ha kiépült volna normálisan a hálózat akkor nem ilyen fapados tarifák lettek volna hanem alakult volna a piachoz, kicsit drágábban kicsit több kerettel, és akkor észhez tértek volna a többiek is hogy nem kéne 10x drágábban árazni a környező országokhoz képest. Nade ezt ök megszokták, ahogy az emberek is hogy nem adnak 25-37forintot percdijra ha ingyenes a messenger hívás. És vissza fogunk jutni erre a szintre. A Digi ezt célozta meg hogy olcsón lehessen telefonálni. Mondhatjuk hogy pl romániában minden más de akkor nézzük meg az osztrákokat ami egy 3x drágább ország. MÉGIS ismerősöm 9.90 Euroért 1500 percet ebből 200perc EU irányba is lebeszélhető, 50GB adatot kap. Itthon meg azt mondják akarom mondani hazudják, hogy ha valaki 200percnél többet beszél havi szinten akkor az kimeríti a korlátlanság fogalmát és akkor vedd a korlátlan csomagot. Hát nem! Továbbra is azt érzem hogy Magyarországon csak a végletek vannak. Vagy semmitmondó csomagokat adnak azt is drágán, vagy korlátlant horror áron. A köztes út lehetnek a flották amibe vagy bekerülsz vagy nem. Ki is szúrták a Digi szemét amiért pont ezt a rést kihasználva akart volna megélni. Akkor kérdezem én milyen piaci versenyröl beszélt Jászai 4iG vezér ha ezt a piaci szereplőt konkrétan kivágta a sorból?
    Igen ahogy írják sokan itthon nincs piaci verseny, csak lehetett vólna, de győzött a kartell... :(( És minden visszaáll oda ahol a Digi előtt volt de most már nemcsak mobil hanem vezetékes tekintetben is, fizessen a nép ha a gatyája rámegy is. Romániába meg mindig 5 Euro a korlátlan mobil csomag és 40Lei azaz 8EUR, 3050Ft az 1000mbps otthoni net. Ott hogy lehet ennyi? Pedig volt infláció és minden is ott is. Itt meg mindjárt 6000 azaz a duplája. Hogy lehet ha csak nem egy pénzszomjas kizsákmányoló brigád kezébe van az egész akik magasról tesznek rá hogy te én mi emberek bírjuk-e fizetni? Hol van itt a piaci verseny? Én is keresem. De sehol. Legalábbis én sem látom...

Új hozzászólás Aktív témák