Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #44932096

    törölt tag

    válasz BlacKSouL #30188 üzenetére

    BlacKSouL
    Felbérelsz egy ügyvédet
    - van jobb dolgom is ...
    jelzed a diginek a panaszodat
    - ezt megtettem annak ellenére, hogy nem szorulok a digi szolgáltatásaira, (korlátlan HU + korlátlan EU percek +20 GB netem van havonta, ingyen a munkáltatóm által, ennél hihetőbben már csak személyesen tudnám igazolni állításom). És semmilyen érdek nem fűz sem T-norhoz, sem a Tkomhoz, sem a vodához. :N
    Leírtam/elmondtam részükre az indoklást, majd 48 !! nap múlva kaptam egy semmitmondó választ a digitől.

    És hidd el, nem örülök amikor az idő engem igazol: [link] ... [link]

    szabonagyur
    A jelenlegi ASZF-ben is benne van, hogy megszűnik.
    Ilyet hol olvasol? Mert én csak olyat látok, hogy újonnan nem igényelhető. Az pedig azt jelenti, hogy a meglévő ügyfelek tovább használhatják a csomagot mindaddig, amíg a szolgáltató egyénileg felmondja nekik, vagy amíg az ügyfél másik csomagot választ/felmondja önként a csomagot.

    Meg 21. század van, tele az egész net azzal, hogy a DIGI megszünteti ezt a teszt szolgáltatást, ennyire burokban élsz, hogy nem nézted se a küldött SMS-t semmit.
    Gondolom majd a digi is ezzel fog védekezni, és próbálni kibújni a fent linkelt törvény alól... :U :W

    Postázási címed rendben van egyáltalán az oldalon?
    Szerinted? Ha megjönnek a digitől a számlák....

    rothfb
    Én sem bánom, hogy semmilyen levél nem jött...
    Én igen: mert hidd el, majd lesz olyan "droždí" aki ezért hatósághoz fordul, és ott biza a fenti törvényt betűről-betűre ráverik a digire.

Új hozzászólás Aktív témák