Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totyax

    aktív tag

    válasz F.B.I. #4715 üzenetére

    Kisfiam, a helyzet az, hogy az ilyeneket mint te szokták (jobb helyeken) fórumokról azonnali hatállyal kibaszni, ugyanis a te fajtád a legrosszabb. Mert az hogy van egy problémád az egy dolog. Beírod mert hülye vagy hozzá magadtól megoldani, semmi gond. De aztán az, hogy a segítőket, akik idejüket és energiájukat arra fecsérlik hogy segítsenek neked lehülyézed, csak azért mert találsz egy számodra szimpatikusabb választ, annál nagyobb ganajságot elképzelni sem lehet. Egyszerűen elveszed az embernek a kedvét a segítségnyújtástól, hiszen legközelebb nem lehet tudni, hogy akinek segít az megköszöni-e, vagy leanyázza, mert neki úgy jó. Szóval ezeket vésd az eszedbe kisfiam, ha problémád van, akkor légy alázatos, vagy oldd meg magad, ha annyi eszed van.
    Az arra való célozgatás pedig hogy "nem tudhatod kivel beszélsz" még rátesz egy lapáttal, ami azt jelzi hogy idegileg is problémáid vannak, ugyanis ez fenyegtés. Én azonban magasról leszarom ki vagy te, csak azt látom hogy egy szaralak vagy. Mindezt azért is írtam le, mert én egyáltalán nem vagyok beszari, egy kitiltás bőven megéri nekem, ha egy ilyen öntelt fórumzüllesztő hülyét mint te, helyreteszek. Ennyi kisfiam, emésszed.

Új hozzászólás Aktív témák