Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    válasz radi8tor #10441 üzenetére

    Igazad is lehet, de 2009 év végén reklamáltam, mert tényleg nem voltak jók a sebességeim a Digi mérőkéjével és Speedtest.net-el sem. Pl. néha egy e-mailt sem tudtam letölteni, mert időtúllépés miatt megállt a levelező... -ha jól emlékszem. Reklamáltam, semmi. Aztán amikor megúntam, írtam a Hírközlési Felügyeletnek vagy kiknek. Persze időközben rendbejött a kapcsolat, de azért jelentkezett egy srác, hogy jött mérni. Egy kérése volt, hogy ne wifizzünk (mert nincs a lakásban kiépítve drót), hanem dugjuk össze a routerrel UTP-n a gépet. Mondtam hogy felesleges, mert amikor rossz volt, UTP-n és wifin is rossz volt. Erre mértünk mindkettőn. És a speedtest.neten! Kérdeztem is, miért nem a Digi mérőkéjét használjuk, erre azt mondta hogy az nem megbízható. Azokat az értékeket írta a jegyzőkönyvbe amit a speedtest.net mért, én meg aláírtam.
    Volt egy vicces dolog: a kb. 10m-es UTP-n rendre kisebb sebességek jöttek ki, mint Wifin, de akkorra már a hibát elhárították, tehát minden mérés megfelelt.

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák