Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MadMancs

    veterán

    válasz Ejelhar #94875 üzenetére

    Szóval az a lényege hogy addig addig bűvöltem/okosítgattam routerem míg sikerült egy szép téglát csinálni belőle. :DDD Na most belső hálózat meg kellett mert asszony megöl (TV, Kodi). Nem volt mit tenni átkertem router módba ONT, és újraépítettem belső hálót ( ONT --> NMHH mérődoboz ami switchként is funkcionál most, ebből megy PC, és másik szobában lévő router felé ami AP ként funkcionál TV és Voda TV box számára. Így letesztelve hálózatot speedtest 850/300 körül hoz, viszont torrent nem kúszik 35MB/s (280mbps) fölé. Szóval routerként nem a legacélosabb. Ma délelőtt sikerült Archer C6 omat feléleszteni TFTP segítségével, de most csak mint Wifi AP került vissza hálózatba (NMHH boxra kötve), így minden eszköz eléri egymást annak ellenére hogy DHCP ugye csak ONT ba aktív. ONT wifi off mert egy hulladék erre rájöttem.
    Nem akartam már visszaállítani eredeti hálózatot mert közben a megrendelt laptop miatt ( RJ45 nuku csak AX wifi) rendeltem egy Asus RT-55AX AX1800 routert, majd azzal ujraépítem a hálózatot. :DDD
    27torrent fut nálam non stop, ezt még bírja ONT, 25óra uptime nál jár.

    [ Szerkesztve ]

    Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Új hozzászólás Aktív témák