Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mpo

    veterán

    válasz Boond #48905 üzenetére

    "ha valaki 1-2 csatornát néz"

    Ezt nem írtam, hogy ennyi, ha jól emlékszem 40 fölött van valamivel, ABC sorrendben.

    Volt "szerencsém" az M4-hez, amikor olimpia volt, tíz percenként migráns reklám.
    A másik, hogy a 128. magyar sportolót kellett nézni, ahogy szenved, a világklasszisokat meg nem láttam.
    Ez sportcsatorna?
    Az Eurosport az az.
    Sajnos a BL--be is belepofátlankodtak, így oda kell kapcsolnom 2*45 percre, de a stúdiót már nem bírom ki.

    A Sport tv "szakértői" is ki tudnak akasztani.

    Mielőtt azt hinnéd, hogy sportbuzi vagyok, hát nem, fociból is csak BL módjával és Barcelona, tenisz és snooker, ha klasszisok játsszák.
    Igazi bokszmeccset meg tévé nem közvetít, azt streamben tudom nézni.
    A kerékpár meg Travel Channel helyett. Ha valaki nézett Tour de France-ot tudja mire gondolok.

    Szerk.
    Közben írtál, az M1-et ajánlottad, akkor nem értettél meg.
    A nyugalmam és a szabadidőm többet ér, a magyar politikai élet szereplőinek nézésétől a pártcsatornán.
    Elég öreg vagyok már ahhoz, hogy az álhíreket, meg a hazudozást észrevegyem, akár ellenzék, akár éppen a hatalmon lévők. A törtetést a hatalomért, meg a blöffölést is látom, akármelyik oldalon.

    De erről az egészről nem írok többet, mert a fórum a DIGI-ről szól, nem az én szokásaimról vagy a politikáról

    [ Szerkesztve ]

    Ha érted, akkor már elavult.

Új hozzászólás Aktív témák