Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Badlof2k #159 üzenetére

    Nem vagyok konzolos, így nem tudom, mivel másabb a 2 generációnyi X-Box és PS változat egymáshoz képest.
    Lehet "csak ennyi" lesz az eltérés a mostani és a nextgenes Diablo 4 között is. Meg ahogy írtam, nem kell startkor az új konzolon ott lennie, nem exkluzív, és egy jó ideig még úgyis a jelenlegi generációra fogják vásárolni. Multiplatform cím, és ezért a játékért nemigen vesz senki majd új Boxot vagy PS-t.
    Lehet majd fél-egy év után hozzák ki az újakra, amikor már patchelve is volt a jelenlegieken.
    Nem kell félteni a szakembereket, egy PS4-ről 5-re konvertálás nyilván kevesebb munka, mint külön fejleszteni. Mert miben különbözhet? Felbontásban, ezzel együtt magasabb minőségű textúrákban. Meg persze tartsa az FPS-eteket, meg fogalmam sincs milyen követelmények vannak még konzolra, milyen specifikációk alapján jöhet ki játék, de megoldják majd. :)
    Tudom, azért írtad, mert van konzolod, de ezek alapján amiket írtam, nem konzolos fejjel kell gondolkodni. :)

    A cinematic trailerből nem lehet kiindulni, azt nem hiszem, hogy a játék fejlesztői csinálják, inkább külön csapat. Nyilván felhasználtak koncept artokat, stb., de mások csinálták. Ahogy a könyv is a művészek munkáján alapult, amik alapján a karik kerülnek a játékba.
    A könyv leak is csak azért volt, mert a Blizzconra időzítették az eladást. Ha jövő nyárra lett volna, akkor nem lett volna szivárgás sem, nem küldtek volna szét anyagokat.

    Nem tudom az elmúlt 1 évben mennyire olvastad a Diablo 3 topikot, de számtalan "szivárgás" volt, meg anonim módon interjú Blizzesekkel... voltak érdekes dolgok. Évek óta tart a fejlesztés, de kezdetben más koncepció lett volna, és ha jól rémlik 2x irányt váltottak, szóval volt kukázás bőven. Az irányt stabilizálták, csoportosítottak át embereket, és vettek is fel - ezek idén voltak, onnantól lehet haladni a fejlesztéssel. De akkor is időbe telik.

    Most nem azért, de a Diablo van akkora név a szakmában :), hogy ne kelljen a PoE-t bevárnia, vagy bármi mást. Ezzel nem degradálni akarom a PoE-t, gondolom érted.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák