Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maajsz

    senior tag

    válasz #74018560 #6376 üzenetére

    Igazából azért sem használnak ES-t mert amúgy is túlélik simán. Akár egy tal / fél tal szettel gearelt blizz sorcnak van annyi hp-ja, főleg BO-val, hogy nem verik le. Persze okosan kell vele ugrálni, de ha van egy ütős merc akkor pláne biztonságban van és sokkal jobban halad. A farmolás lényege meg, ahogy már említettem az MF és az "ölési sebesség" aránya. Hiába van vkinek 700+ mf-je ha egy óra alatt megy le pl egy chaos+baal esetleg + 1-2 egyéb mobos kört, mintha valaki 300-350 mf-el ugyanennyi idő alatt megy 6 kört. Az utóbbi hosszútávon sokkal több jobb cuccot talál. Emlékeim szerint egy ilyen blizz sorcot 8-10k-s bliz dammal össze lehet hozni, de rég volt már ilyen karim. Ált. ha fel tudom szerelni a light sorcot, akkor annak szokott lenni majd 200-250 mf-je, alapból ~1.2k hp, meg majd ~1k mana (egy sojjal) BO nélkül, skillertől függően 3x-40k max dammal. Ezért is írtam, hogy a spirit monarch olyan fontos, mert hozza a manát meg ha normálisat raksz az fcr-t is, és nem kell egyéb itemeket "elba.ni" arra hogy ezeket kihozd. Persze megfelelő cuccok nélkül ez nem egyszerű, nem is érdemes ha nincs cash rá. Nyilván igazítod a skilled a gearedhez és fordítva, na meg a játékstílusodhoz is próbálgasd tovább. Ilyenkor csak dobálnak már nem olyan drágán tokeneket is.

    Természetesen nő a drop és a chance is minél több a player, hogy pontosan mennyivel azt ilyen MF kalkulátorokkal meg tudod nézni, neten találni párat. Pl Baal runnál úgy tudom vagy 3 vagy 8 fővel a legjobb a drop/nehézségi arány, de pontos értékeket nem vágok fejből.

Új hozzászólás Aktív témák