Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #83063 üzenetére

    eleg sokat filozgatunk Cadival manapsag arrol h melyik a legjobb supmonk build - marmint a builden belul a legjobb kombinacio..

    Ha megneziktek az enyemet, akkor az ugyebar BF-es (tehat a berantason kivul nem ut semmit) viszont blindol, abbol nyerek spiritet, es bent van a mindenen athinderelos csizma ami nagyon nagyon jol jon mikor az iszonyat tomegben helyezkedni kell, es nincs az hogy a dps karik tudnanak haladni elorebb en meg beszorulok..

    Cadie kicsit maskepp van - neki legalabb van overhelmingje.. - viszony be tud szorulni.. aztan van meg a cainos xp-s (Tibee monkja ilyen pl..) meg Gorniet is megneztem az se rossz. Szoval passz.. minden nem fer be.. ha nincs blind akkor utni kell mert nem lesz spirit a berantashoz.

    A fegyver slotra mit tegyunk be kinai dobozba szinten jo kerdes. Tegnap nezegettuk, mive la supmonk pajzsos igy szoba johet pajzs skill, van par jo ami ad tovabbi tafneszt a monknak. Van egy-ket olyan ami utesre proccol (nem arra ha teged megutnek..) hat nemtom, ha nincs bent utes csak a CS akkor minek.. a Vigilante meg sztem is felesleges, spammelni kell az innert amint lehet, foleg mert a mobok mozognak, az nem olyan hoy leraktam es akkor jovan, azt helyezgetni kell.

    Hatszoval tobbfele jo megoldas letezik, sztem ultimate best build nincs, mindnek van elonye / hatranya. De en turelmesen varok hogy 1) kiessen a charmos amu Act4-bol, es 2) Cadi okosabb legyen estere es akkor tud nekem tanacsot adni.. :K :R

    Tegnap 13.5 perc alatt meglett Season GR68 4-es party. Sajnos nem tudok feltolteni kepet mert korabban megtiltottam :U es az ram is vonatkozik de habizti higgyetek el megvotaz.. :K

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • Ultimatecc

    tag

    válasz Gorneck #83063 üzenetére

    Az Overwhelming Desire-nek nagyon alacsony a procc chance-e és mellesleg a a 35% is additív szóval akkora dmg különbséget nem veszel észre főleg hogy csak 1-1 mobra kerül fel néhanapján,

    Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

Új hozzászólás Aktív témák