Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz granini #41602 üzenetére

    Én ezt értem.
    Így is lehet játszani és biztos élvezi is..de különbözőek vagyunk.
    Nem hinném hogy sok ember bevállalja ezt amit ő, és nézi ahogy más igazából 20M-ből bármikor bármilyen kariból jobbat összerak. Mert ugye főleg manapság már tényleg fillérekért össze lehet rakni egy szuper kis karit.
    Biztosan nem solozza MPL10et de nem mindenkinek az a cél ugye..

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Gothmog

    senior tag

    válasz granini #41602 üzenetére

    Anno az első pár száz órámat így tettem bele a játékba. 5 karaktert vittem párhuzamosan (minden kasztból egyet), csak a saját maguk (illetve egymás) által talált cuccokból. Azután a leginkább tetszővel (monkkal) Infernón is végig saját droppal (a többiekkel csak 60-as szintig).

    Azután viszont elkezdtem AH-zni. Szerintem, ha nem flippel és nem tol bele pénzt az ember, hanem csak a saját dropból bejövő forrásokat próbálja minél optimálisabban beleépíteni az aktuális karakterébe, az is nagyon szórakoztató tud lenni. És még úgy is lehet folyamatosan gyarapodni, ha egyszer sem üt be milliárdos drop.
    Nekem is pl., 240M-s volt a legnagyobb eladásom az AH-ban, de mivel ésszel vásároltam rendszerint, és nem nyúltam nagyon mellé, így az upgrade-eknél szinte mindig drágábban tudtam túladni a holmikon, mint amennyiért szereztem őket, plusz a vendor-eladások és aranykupacok szorgalmas szedegetése, plusz a kisebb 1-10M közötti AH eladások összességében összedobtak nekem kb. 1B aranyat, amikor a monkomat lecuccoltam para 100-on. (És ehhez hozzájött még kb. 300M olyan nagyon alkalmi flippekből, amelyeket akkor engedtem meg magamnak, amikor már olyan para 90 és 100 között volt a monkom, és cuccokat keresgélve megláttam olykor "vészesen olcsón" berakott cuccokat. De nagyon-nagyon alkalmi jelleggel csináltam csak ezt és igen rövid ideig.)

    Endure. In enduring, grow strong.

  • T. M.

    aktív tag

    válasz granini #41602 üzenetére

    Csatlakoznék a barátod soraiba.
    Soha nem trükköztem ah-zal, mondjuk hülye is vagyok hozzá. Azt vettem mindíg amire volt pénzem, vagy szerencsével olcsón meg tudtam venni.
    Talán az a baj a tömeggel, hogy mindenki mp10 kés a vajban geart akar, szerintem flip, visa kártya nélkül nehezen hozható össze.
    Lehet egész tűrhető karikat összerakni így is, volt 180ks barbim, cm wizt is próbáltam, kutyarobbantós dokit, persze egyik sem mp10 volt, de élveztem a játékot.
    Az első hellfire ringet is sikerült összehoznom egyedül (MP7) , szóval így is lehet játszani.
    Mikro korábban leírta és igaza volt stabil mp5-6-os kari partyban elvan kb akárhol, példa a szombat esti überezésünk :)) , még én is meglepődtem, hogy a dh végig talpon maradt, nekem megint egy sikerélmény volt.
    Persze látom én is hol lehetne fejlődni a karimnak, de nem szidom a lootot, élvezem a játékot, majd megkapom a négykezes géppisztoly skillt, meg az új itemekkel látok bőven up-ot.
    Szal én még nem untam meg....

Új hozzászólás Aktív témák