Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rebourne

    aktív tag

    válasz Wolverine #37479 üzenetére

    Gyűjts adatokat, számold át, hogy mi mennyibe kerül, és meg fogod látni, hogy a 12+ millió D3 eladás bőven fedi mindezt, és még marad prémiumokra is bőven. D3 fenntartásához jópár évig nem kellene nekik egy centet se kérni. Az RMAH-ból jövő bevétel az a tranzakciós díjak és az RMAH szolgáltatás költségének levonása után színtiszta profit a Blizzardnak. Márciusig ;]

  • quex

    tag

    válasz Wolverine #37479 üzenetére

    A patch az a javítás. Kiadták a programot félkészen, és még pofoztak rajta valamennyit. Tehát előre fizettünk érte, így nem jogos, hogy ezt mint munka, duplán számolod be. (Egyszer, amikor még nincs kész, de fizetünk érte, egyszer meg amikor késve megcsinálták.) A kikukázott részeket sem kellene felhoznod plusz költségként, mert elég abszurd dolog. Ha elvállalsz egy híd felépítését, rajta kerékpársávval, majd a hidat nem, csak egy, a folyó mellett elhaladó rövid kerékpárutat csinálod meg, akkor kifizetik neked az egész hidat is?

    Azt akarod mondani, hogy a kb. 600 millió dollárból nem futja a fejlesztésre, meg 10 évre a szerver költség fedezésére úgy, hogy egyre csökken a játékosszám? 10 éven keresztül folyamatosan 1000 ember havi 5000 dolláros fizetése jön ki ennyi pénzből. Mégis mennyit kellene kapjanak érte, hogy szerinted reálisan meg legyenek fizetve?

    I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

  • oxox

    addikt

    válasz Wolverine #37479 üzenetére

    Mit nem mondasz, de ez nem magyarazat akkor sem ;]

    A szerverek koltsege 130.000.000.000 forint 1x-i bevetelnel is elenyeszo (ez 44dollaros arral jott ki, tehat csak a sima kiadast szamoltam...ill. ennel tobb jott ki, csak lefele kerekitettem...ha a kerekitest megkapnam, az is eleg lenne oreg napjaimra) 600x millio dollar ott is nagyon-nagyon sok penz
    Ennyi penzbol sajat napelem/szerver gyarat vesznek, ha akarnak, es minimalizaljak a koltsegeket....de gondolom, hogy nem kisfogyasztoi sarga csekkeket kapnak igy sem. Emellett az rmah is rengetek penzt hoz/hozott (megkockaztatom tobbet mint amire a szerverekre 10ev alatt koltenenek)

    A starcraft 2-hoz sokkal tobb patch jott eddig ki, meg mint emlitettem egy komplett kiegeszito. Nem tudom mennyien jatszak vilagszerte, de nincs semmi rmah-hoz fele egyeb beveteli forras, megis evek ota megy, mukodik, szezononkent /2-3 havonta/ uj mapok stb. Nem hiszem, hogy azert mukodtetik a szervereket mert jo fejek... Kerestek rajta x-et, a 8-10ev mulva megjeleno harmadik reszig elkoltik az x/100 vagy x/1000 reszet, es akkor megint kaszalnak egy nagyot, addig meg eletben tartjak, novelik akar a tabort.

    es mindenek utan megjelent konzolra is...szerintem jobban ertenek a pencsinalashoz, mint itt mi osszesen.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák