Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz schwartz #61833 üzenetére

    Volt benne picit tényleg egy ilyen felhang, nemcsak a Mikro érezte, de nem bántottál meg.
    Nem adtam össze mostanában a karik óráit, de töröltekkel HC-vel mindennel együtt talán 600 óra magasságában járhatok (hozzáteszem tavaly decemberben vettem meg a játékot, RMAH-ra egy fillért nem költöttem, az AH-ban meg ph-soktól kapott Goldból gazdálkodtam, mp10-en sose jártam, már nem is emlékszem kb hol lehetett nálam a vége 2.0 előtt) Über volt párszor csapatban. Most talán a WD-m a legerősebb a legkevesebb befektetett energia után (nem, nem op, á dehogy :D ) T4en elvagyok partiban, de általában mindenki jóval erősebb phsok közül, szóval az én gyengébb karim simán csak úszik az árral.
    Dolgozom, élem az életem néha sokat játszom, ha úgy alakul, egyedüli játékká nőtte ki magát a Diablo nálam, pedig csés/codos voltam sokáig. De teljesen beszippantott a játék. Valószínűleg a seasonban is ott leszek majd hátul kullogva :D

    A spéci cuccokkal (Royal Ring, Magefist, stb) nekem is az a gondom, hogy általában fos rollokkal jönnek, SoJ-ból kettő esett, egyet már rég bezúztam, másik meg followernél porosodott azért nem zúztam még be. Royal ring is ritka gyenge. :U

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák