Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz Sirandrish #27240 üzenetére

    D3-ban van az ún. "gamebalance" tábla. Ez mondja meg hogy milyen itemek VANNAK. Ez maga az item-típus adatbázis. Megmondja, hogy egy adott item milyen ilvl, mi a neve, és milyen rollok lehetnek rajta. Min-max értékek, stb. (ezek nincsenek meg a linkelt táblázatban). Namármost ők azt akarták az 1.0.8-as itemizációs "okosításban", hogy pl egy witching hour eshessen normal nehézségen, de szar rollokkal. Ergó bármi eshessen bárhol, és a hely (hát, pontosabban a monster szintje, amiből kiesik) határozza meg a statokat. Le is hozták blue-ban, meg minden. DE szóltak a cm-eknek programozók, hogy nana, ilyet nem lehet ám. Ugyanis ehhez minden legendary itemet bőségesen meg kellene sokszorozni a gamebalance táblában, mert olyan NINCS, hogy egy item több féle rollal "állítódjon elő amikor kiesik egy mobból. Egy gamebalance bejegyzés = 1 előre meghatározott szabályok alapján definiált item. Ahhoz hogy lehessen normalon witching hour, ahhoz kell csinálni egy "normal witching hour" gamebalance bejegyzést, persze továbbra is Witching Hour névvel, hogy az egyszeri user ne keveredjen össze. De ez jóval bonyolultabb mint ahogy hangzik, szóval szépen lemondták az egészet. Én egy erős TALÁNT tudnék arra mondani, hogy ezt a változtatást megcsinálják-e 1.0.9-ben.

    [ Módosította: proci985 ]

Új hozzászólás Aktív témák