Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz reelc #111955 üzenetére

    Én ezért is nem csinálok csak lvl 90 gemes Augmenteket.
    90-et speedelem pár perc alatt és amikor 80 lesz a gem megyek 2 db 100-as runt ami még mindig gyors de azért érezhetően lassabb. 'így megvan a 100% is egész végig'
    Azt le is van tudva.

    Úgy is a Paragon fog vissza legjobban mert ugye full egyedül játszom tehát kb P1000-1200 közt végzek egy Seasonbe/karival.
    Azon a szinten meg édes mind1, hogy 90-es vagy pl 100-as gemeket rakok fel viszont amikor már utolsó pár gemet csinálom már nagyon úgy vagyok vele hogy legyen már kész az egész. :D 'ezzel égettem ki magam S20-ba mert 2 karit is full Augmenteltem'

    PL ott volt S19-es GR 121 amit barbárral csináltam, az annyira ki lett centizve hogy az a +500-600 stat amit adott volna lvl 100 gemek vs 90 semmit de semmit nem számított volna és nem ment volna le 122.
    Gemek amiket socketbe használok a karin azokat szoktam 110 fölé vinni még GR push előtt.

    Secondary resisteket még Mundu WD-n akartam keresgélni de hamar felhagytam vele azt inkább csak normális main statokat kerestem szokás szerint.
    Elég volt az nekem még vanilla D3 időkben amikor muszáj volt Monkom minden egyes gear darabjára ugyan az a secondary resist mert úgy működött a passzív. :N 'ráment pár óra AH guberálás az biztos..'

    Én most teljesen szüneteltetem D3-at, még a heti challenge Riftre se lépek be.
    Most megyek holnap vissza Witcherezni amivel egész Augusztusom le lesz tudva játék ügyileg. :DDD Remélhetőleg S22-re több kedvem lesz játszani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák