Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz WhiteWalker #26185 üzenetére

    Még mindig nem értem mi a gond. Cserekereskedelmet akarsz csirkéért két lovat, vagy mi?

    Végre megoldották hogy van "értéke" a gold-nak. Van egy fizetőeszköz. Adok-veszek. Találsz WD-s cuccot te is eladhatod, és vehetsz belőle a sorc-odra valót. A kereskedelem fennatartása végett írták meg úgy a programot hogy jóformán mindenféle cucc esik neked, csak oylan nem ami a kasztodnak megfelelő. D2 is ilyen volt.

    Miért jobb az ha 20 millió olyan game-et nyitnak hogy O Eni N 5HR? Vagy ha Jsp-re kell menni ha az ember venni akar valamit?
    AH eddig is meg volt, csak out-game. És ott még adó sem volt. Most van, és így kitudják vonni a gold-ot a játékból.

    Fogadok hogy inferno-n való játékról semmi tapasztalatod nincsen.
    Amiről te beszélsz az a noob lvl, normal, night, hell....ez mind easy, csak szórakozás, kikapcsolódás, fun-ból való játszás. Mindenkinek szíve-joga eldönteni hogy AH-zik e vagy sem. Nem kötelező. Én se AH-ztam jó sokáig, mert csalásnak "éreztem". De ez csak azért van mert ennyire könnyű normal és night. Bevezető a játékba, ez a lényege.

    A játék max. lvl-en kezdődik, és infrenon. Oda nem hogy AH nélkül, de AH-val se tudsz érvényesülni. És akkor majd milyen jó lesz hogy 1milláért majd megvehetsz egy itemet, és még örülsz is neki.

    free your mind

Aktív témák