Hirdetés

Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Sirandrish #1245 üzenetére

    Pontosan mire alapozzátok, hogy tuti hogy még 1-2 év mire megjelenik?
    Csak azért kérdezem, mert a video-ban egy mapnyi funkcióiban teljes játékrészt csodálhattunk meg, ha tetszik kvázi demóval játszott a srác és nem kizárt, hogy úgy húzzák le a célközönséget, hogy egy rövid "első részt" adnak majd ki és utána kiegészítő lemezeket kell majd vásárolni, mint a kettőnél volt az expansion set és ezen kiegészítésekkel lesz csak teljes a tárgyak,fegyverek és szintek sora a szingliben ;]

    Ráadásul ne felejtsük el, hogy nagyon kezdenek elmenni az ilyen típusú játékok a fizetős multi felé, így azt sem tartom kizártnak, hogy a kiegészítők csak szerver oldalon lesznek először elérhetők és otthoni szinglire meg csak egy kvázi lebutított változatot kapsz ami effektíve egy kliens, amiben van egy szingli, amit 1 óra alatt végigtolsz egy karakterrel így kaptál 4 órányi játékidőt teszem azt ha 4 karakter lesz mondjuk, ami korántsem versenyképtelen a mai átlag tekintetében egyrészt, másrészt a fizetős multi sokkal nagyobb pénzt hoz a készítőknek és ez szkeptikussá tesz a tekintetben, hogy beleölnének rengeteg pénzt egy bazihosszú szinglibe, amikor a dio2 a multik királya volt annó és vezette a szerverlátogatottságot utcahosszal, szóval én egy remek hangulatú játékot várok inkább, amire ráharapsz és befizeted magad a szerverre, miután elolvasod hogy a szerveren tízszer több fegyver ellenség és ki tudja még mi van, nem csodát.
    A pénz az pénz és a szerverek üzemeltetése sokkal de sokkal olcsóbb, mint marketingcsatornákkal az áruházak polcain tartani a kiegészítő lemezeket és a dio nem az a név, amiből nem akarnak/lehet sok pénzt kivenni. Nemhogy szkeptikus vagyok, hanem szinte egyértelműnek látom, hogy az alap dio3 egy remek hangulatú játék lesz ugyan, de rövid.
    Emiatt nem értem mire alapozzátok, hogy még évek kellenek a befejezésig...

    Hardverlesen

Aktív témák