Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz wwhy #7469 üzenetére

    akkor kb 03-04-es rev lehet rajta, ha novemberi. azok még elvileg jók :)

    én annyira nem tapasztalom ezeket a hibák. nekem ugyan vista ultimate van rajta október vége óta, de soha nem volt vele bajom (eleinte nem akart futni néhány dolog, de aztán rájöttem a megoldásokra). nem melegszik szinte egyáltalán. illetve alul langyos, de ez olyan 30 fok lehet talán, a billentyűzet még talán 20 sincs (emiatt kicsit szomorkodtam is a múltkor, mert a kolesz meglehetősen hideg, és gondoltam melengetem a kezem kicsit a gépen, de nem igazán fújt ki meleg levegőt sehol...).
    nekem a mérete, és minősége mindenben megfelel (igaz én egy 15,4"-es MSI-ről váltottam), a billentyűzetet nagyon szeretem (nekem a HP meg a TP megoldásai nem jöttek be: a HP tapintásra borzasztó, a TP meg csak simán kemény nyomáspontú volt azon a pár gépen, amit nézegettem).
    driverekkel szintén nem volt gondom, minden megy, nem fagy a gép.

    amit hiányoltam az egészből, azt már párszor leírtam: nincs svideo, nincs kártyaolvasó, nincs webkamera, nincs rendes beépített hangfal, gyenge scroll funkció a tapipadon (a pöckön nincs is), a jobboldali usb portok számomra kényelmetlen helyen vannak. nagyjából ennyi asszem.

Új hozzászólás Aktív témák