Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sharkypeti

    aktív tag

    válasz lorcsi #4827 üzenetére

    Ha megfogadsz egy tanácsot, messzire kerüld el a Fandangót.
    Aranybika szintén felejtős.
    Csak tippek, de talán majd mások is dobnak javaslatot : Chili Cafe, Semann, Paripa csárda.

    [ Szerkesztve ]

    OnePlus 12

  • Peti78

    őstag

    válasz lorcsi #4827 üzenetére

    A Fandango FOS

    Más, és nem debreceni zabbantás, de ...
    A jobbik felem államvizsgázott pénteken (mesterszakon okosmá nagyon) ezért csütörtökön elutaztunk Szegedre, hogy kipihenten tudjon nagy okosságokat mondani a bizottságnak.
    Enni kell, és mivel gluténérzékeny, így okosan kell helyet választani. Kiszúrtam, hogy van egy Pizza monkey nevű pizzéria, ahol van gluténmentes pizza (is).
    A gps-nek megadtuk a honlapon feltüntetett címet, de nem leltük amit kerestünk. Felhívtam őket, hogy ugyan merre keressük őket. A hölgy kedvesen felvilágosított. hogy ha a dorozsmai út felé nézek, akkor jobbra kell tartani. Kértem, hogy vegye figyelembe, nem szegediek vagyunk, ezért azt se tudjuk merre van az előre. Sikerült, odaértünk. Délben ettünk utoljára, ez fél 6 körül volt. A helyiség előtt áll egy alak majmospizzás felsőben, kérdezem, hogy lehet hozzájuk bejutni. Na oda aztán sehogy, mert nincs beülős részük... WTF? Azért ezt a honlapon jelezhette volna az illetékes. Ó nem baj, válasszuk ki, rendeljük meg és várjuk meg. Nyádpicsája -10 fokban esélyes. Beültünk az autóba, és azon tanakodtunk, hogy a diszpécser vagy telefonkezelő hölgy mégiscsak megkérdezhette volna, hogy mégis mi a bánatért szeretnénk odamenni, mert ott ugyan nem eszünk. szem/szom megáll!
    Na a szállásra érkezve rendeltünk megjött, következzen az étel.

    A második jalapeno, az első GM sonkás. Azt kell mondanunk, hogy ilyen finom, gazdag feltéttel rendelkező pizzákat nem lehet Debrecenben kapni. A paradicsomos alap fantasztikus volt. A tészta nem volt nyúlós, rágós, száraz. ÁR/érték arányban is sokkal kedvezőbb mint amit a mi városunkban lehet kapni. A futár persze nem ismerte a házszámot, lementem elé, de mégis ott állt a kapunál. Nem baj, a borravalót megspórolta nekem.
    AKi arra jár bátran rendeljen, de betérni csak nyáron lehet. :)

    [ Szerkesztve ]

    Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Új hozzászólás Aktív témák