Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz cekkk #33393 üzenetére

    Gondolod nem izzadom ki a gyárban? :DDD

    (#33394) fenergie84: Kezdd a sima Monster Rehabbal. Ne a kékkel, vagy a zölddel, mert azok nagyon rosszak. A Rehab az gyakorlatilag citromos tea aranyáron fél liter :D Esetleg a Ripper, azt meg fel kell higítani fél liter ásványvízzel, mert nagyon tömény, fele dzsúz.

    (#33396) fenergie84: Dehogy. A Monsternek van egy jellegzetes íze ami vagy adja vagy sem. Főleg a kéknek ami csökkentett cukros, és a sima zöldnek. Én fogkrémízűt mondok rá, anno a Gabi fogkrémnek volt ilyen íze. Nekem nem valami nyerő. A Rehabok pl szénsavmentesek, többféle ízben vannak, csak Magyarországra csak a citromos jutott, de van belőle narancsos, ananászos zöld teás stb. Most hozták be a Monster Assault-ot, aminek gyümölcsös, kólás beütése van, de utóízként azért érezni azt a jellegzetes "fogkrém" ízt :D
    Szerintem nem is létezik tuttifruttisba :D De még csak a negyedét sem kóstoltam nekik.... de igyekszem az összeset beszerezni :D

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák