Hirdetés

Aktív témák

  • El Barto

    tag

    Kérdezek párat a profiktól ha nem gond,néhány dolog még több száz óra után sem tiszta!

    Ritual Spear Fragment - mi az,és hogy kell használni?Látom a bónuszai mindenre S,csak PvP-ben működik,vagy invadelésnél?Miért nem a fegyvereknél vagy varázstárgyaknál van?

    Hasonló tárgy: Dried Finger?Az oké hogy nagy figyelemmel használjam,de hol működik,és mit tud?Ki tudom guglizni,de inkább tapasztalatok érdekelnének,működik-e,megbízható,mikor érdemes használni,ha egyáltalán..?

    Rubbish-t használt valaha valaki?Mire való?

    Szeretnék lassan megtanulni majd parryzni,van top favorit shield ajánlata valakinek?Azt olvastam hogy valamilyen hit miatt a kicsi kör alakúak a legjobbak,a Sunset a legszimpatikusabb!

    Szerintetek melyik a legjobb,azaz játék közben a leghasználhatóbb boss fegyver?Szinte mindet kimaxoltam,de van amelyik nagy csalódás,Friede kaszáját imádom de nehéz és körülményes vele küzdeni (pld. a kicsi és fürge Thrallok mindig közbeszúrnak,stb.) - ?

    Köszi! :))

    Majdnem NG+7 végére értem,a Midir-féle katana brutális! :K Már csak Ariandel DLC van hátra,de ma koop és farmolás a program!

    :DD

Aktív témák