Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz CPT.Pirk #23603 üzenetére

    "Én a legelejétől fogva játszom PC-n, a hype vonatra ez után is fel fogok ülni, ennyi jár."
    Most olvastam ezt és komolyan mondom (és tényleg komolyan !! de semmi buzulás ! :DDD ), hogy szívem szerint megölelnélek !! Pont erről szól egy kicsit az egész pc-ésdi meg játszósdi !! Számomra nagyon találóan megfogalmaztad azt, amit néha éreztünk / érzünk jópáran ! :R :C

    tibaimp : "a 140 óra végigjátszás alatt" Ez itt a lényeg ! Mert valóban, nem lett tökéletes, vannak hibák, de az egészet nézve, azért az a 140 óra, az mégiscsak egy olyan csomag, amit nem kapni (sajnos !! Bárcsak fuldokolnánk a címekbe ! :K ) lépten, nyomon. Sajna nem csak játékok terén hiánycikk a történet, a 3-4 összetett mondatnál komolyabb storyk, hanem egyre több helyen. Azért mégiscsak volt egy egész jó kis story, egy egész érdekes, az emberre ráülő, nyomasztó érzéssel néha, olyan igazi CDPR-es karakterekkel, amit csak ők tudnak kész, és igen, hibákkal, hiányosságokkal ! De most, így visszatekintve, ha nincs más opció csak, hogy kéred így, a jelen, pepita mivoltában vagy hagyod az egészet, Te hogy döntenél ? Én megvenném megint, mert szvsz ez ér ennyit ! (igazából kis felárat is kérhetnének így, hogy tudom, milyen xD) Nekem persze, de azért innen meg valami Witcher topic-bó' kindulva, sztem Neked is volt ebbe érték. Mondom ezt úgy, hogy én egyáltalán nem is vártam sőt nem is érdekelt a Cyberpunk, mert soha nem kedveltem ezt a műfajt. Még esküszöm egy Cod-dal előbb el tudtam képzelni, hogy játszok, mert azok mégiscsak olyan miféle fajta emberek, de ez, hogy a jövőbe ott ellegyek meg implantátumok meg mittomén'.... Dehogy akartam. :DDD
    Ki gondolta akkor még, hogy ott van Judy !! :DDD :DDD

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák