Hirdetés

Aktív témák

  • moressy

    csendes tag

    Sziaszok!

    Először is a hiba: Nagyjából egy jó éve tart ez az dolog (de akkor csak így egyik napról a másikra történt) hogy a letöltött állományokat nagyjából 300Mb felett nem tudom kicsomagolni, mert random partokra CRC hibát ír ha leszedem azt a partot akkor másik lesz hibás. Ez még annyira nem is lenne baj, nade iso-s telepítésekkor (általában játékoknál) szintén CRC hibát ír radnom fájlokra. Ami fura a STEAM-os installok tökéletesek, viszont netes játékok telepítésénél és patchelésénél is jelentkezik a hiba!

    Config:
    Intel Core 2 Quad Q9450
    MSI P7N SLI Platinum
    4GB Geil Ram
    nVidia GeForce 9800Gtx
    60GB Kingson SSD
    1,5TB Westen Digital HDD

    Amit próbáltam:
    BIOS Frissítés Oda-Vissza mindet! :(((
    Win 7 összes és Win 8 összes 32 is és 64 is :(((
    HDD csere, SSD csere, kábelek cseréje minden megvolt. :(((

    És most jön az izgalom! 32-es OP-nál kicsomagolt hiba nélkül egyszer de telepítéskor CRC megint! Ha mindez nem lenne elég az alaplapi 4 RAM foglalatból (1-3 2-4 Dual-Channel) eredetileg az 1 és 3 ban volt modul, na én áttettem az 1 és 2 be és kicsomagolt és telepített viszont random időben megfagyott a játék. Gondoltam rossz a játék, leszedtem másikat kicsomagolás és megint CRC. :Y

    Szóval nem tudom mi tévőlegyek, alaplapot nem tudok cserélni csak használtra ami nem nem annyira jó mert már egyet befürödtem... Segítsetek! :W

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz moressy #1 üzenetére

    Üdv!

    A kérdésed a Mi a baja a gépemnek, ha... topicban tedd fel.
    Legközelebb kérlek, ne nyiss új topicot, hanem használd a keresőt.

    Ezt zártam.

Aktív témák