Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz lemusz #74111 üzenetére

    "Nem tudom miért kellene nekem bármiféle magyarázattal szolgálni neked"
    Nem is kell, mert ezeket az ellentmondásokat nem is tudod feloldani

    "leírtam miért "smurf" jelzővel illetem az alternatív accountjaim"
    "főaccon inkább scrimmage pörög, ezeken a kisaccokon mm-ezve"
    Legalább egy hozzászólásban lehetnél konzisztens. Ha előtte kikötöd, hogy a smurf accjaid alternatív accnak hívod, akkor utána ne hívd kisaccnak. Ha meg választékos fogalmazás versenyre készülsz, akkor mellőzd ezt a bunkó személyeskedő stílust ;)

    "leírtam miért "smurf" jelzővel illetem az alternatív accountjaim. Segítek: Mert rövidebb és jobban megértik"
    Szóval azért hívod smurfnek, mert azt jobban megértik, de akkor is meg most is magyarázkodnod kell, hogy megértsék :C

    "lehet jelentkezni a lemuszfanklubba"
    "Azt se tudjuk Te ki vagy, talán bemutatkozhatnál, linkelhetnéd az accod stb."
    Gratulálok a virtulális *éniszedhez, majd írd bele ezt a cv-dbe is
    Tetszik ez a kivagyi, gyere ki a hóra stílus

    "Persze sokkal könnyebb ellenségképet kreálni, azzal magyarázni saját nyomorod, hogy a lemuszkák miatt nem bírsz kitörni a szilverhellből vagy tudom is én honnan. Énvédő mechanizmus ez, én tökéletesen megértem. Csak a körülmények áldozata vagy, még véletlenül sem te vagy a balfasz."
    Köszönöm szépen, én novában jól megvagyok. Örülök ha véletlen feljutok kalába, de nem fogok eret vágni ha mégsem. Imponáló, hogy személyeskedsz és hogy ennyire szeretsz, hiszen "a szerelmet és utálatot csak egy hajszál választja el egymástól"

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák