Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtamate2

    veterán

    válasz #51920256 #62156 üzenetére

    "De nem vagyok global se ostag phn es meg nincs tutorial videom se szoval nem tudhatok annyit mint masok."

    Cserébe olykor viszont játék közbe elmész telefonálni, nem kommunikálsz semmit csak gugolsz ha nincs pénzed és fegyver kellene. Ember nem égetett még ki úgy mint te a játékban.

    *Sn0w

  • GabN73

    addikt

    válasz #51920256 #62156 üzenetére

    Igen, tapasztalatból, mert volt már pár ismerős, aki hasonlóan gondolkozott mint lemusz. Próbáltunk segíteni, tapasztalat alapján ez a "nyers" stílus jön be, ha van egy kis eszük, akkor rájönnek, hogy elb*sztak valamit, ha nincs, akkor később megtanulják elég nagy áron általában. Szóval igen, sajnos IRL tapasztalatok.
    Nem, nem csaptak szájba jó páran, nem is nagyon szoktak próbálkozni ;) Próbálkozni mindig szabad ;)

    Az, hogy neked miért "sz*ros a nyelved Ko, khm, lemusz seggétől", azt nem tudom. A tegnapi, nagy baráti, lazulós PH mixen is te voltál az egyedüli ember, aki a chatbe írt nekem, miután lelőttem, illetve az már csak hab a tortán, hogy csaló is vagyok szerinted.

    Az, hogy lemusz miért állt belém, az a kérdés... B*sztatja Snowt, majd érdemi válasz nélkül én vagyok a sz*rarc, holott nem csináltam semmit, és közöm nincs az egész ügyhöz. Magamat meg csak megvédem, remélem valakit szórakoztat legalább.

    Másik dolog: gondolom többet játszottál lemusszal mint én, tudsz róla mindent, nem? :) Imádom, amikor olyan emberek próbálnak beleszólni, akinek semmi köze az egészhez.

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz #51920256 #62156 üzenetére

    "
    nem tudok mindenrol viszont engem nem erdekel ki hova megy jatszani viszont valaki feljebb irta hogy o fent volt tsen nem tortent semmi irtak neki es at ment mashova ez megint csak a sajat kapacitasat minositi ha akarok valamit teszek erte ugye es nem a sult galambot varom a tsen mert kozbe csinalok mast es varok a masik 4 hulyere hogy embereket hivjon vagy valaki feltalaljon majd itt sirok hogy nem tortent semmi el hivtak mashova o nem hibas blAblablabla :Ddd
    "

    Magamra vettem gondolom nem baj.

    Mit is kellett volna tennem azért ,hogy elinduljon a mix ?
    Nincs sok emberke fent a listámon , ergo nem tudok kit hívni , persze olyat kellene hívni aki ph-s , olyan pláne nincs ( talán 2 vagy 3 ember van fent a listámon akik ph-sok és szoktak mixelni is )
    Nem volt meghirdetve , gondolom valaki lusta volt kiírni és vagy leszarta...nálad is csak a sírás megy , másik ts-re amikor felmentem rdy to go volt a csapat , picit később derült ki ,hogy Beastnek még nem okés a cs-s acc.
    Csak az a különbség ,hogy oda már mondtam ,hogy megyek míg a ph-s mixbe nem írtam ,hogy megyek. Nagyobb pofátlanság lett volna őket ott hagyni ,hogy utána ph mixlejek....
    Hecceltétek egymást ts-n aztán most még mindig nem ismeritek be ,hogy butuskák voltatok és nem kellett volna a cicaharc , főleg ha a story felét nem vágod.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák