Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pr1mzejEE

    addikt

    válasz bladegery #4648 üzenetére

    45 centin fordulok 180 fokot kb. Másrészt érzem, hogy az x-y tengely elállításával máshogy "mozog" az egér. Nagyon minimálisan, de lehet érezni.

    Egyébként lemusz, hogy "megvédjem" magam én érzem a dpi-k közötti felbontást és amiket leírtál azokat is ismerem. Amit írtál abba nem szeretnék bele kötni, mert nincs is miért. Viszont 3500 dpi-n, 1800dpi-n és 900dpi-n is máshogy reagál az egér a rántásra. 6 vagy 7 éve van da-m vagy a fene se tudja mióta, de szinte hozzá nőtt a kezemhez és nagyon érzem, ha valami nem kóser.

    A skill csoporthoz meg annyit, hogy ha úgy adódik még sasoknál is képes vagyok 30-at lőni, sőt lőttem is (de még master globalos ellen is, bár őszintén szólva azért annyira nem veszem komolyan, mint látszik és kérlek ne hidd, hogy most az e-péniszemet akarom mutogatni:D), de van mikor pl 4 csillagosoknál lövök 15-öt. Nálam inkább a mozgás hiánya meg ilyesmik a problémák, aki mondjuk előtte 1.6 vagy source-al tolta sokáig és átlagosan lő az már simán eltudja kenni a bajszom. Csak ennyit szerettem volna.

    [ Szerkesztve ]

    Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Új hozzászólás Aktív témák