Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz Franklin #33099 üzenetére

    Köszi. Seriff szinten kezdtem a játék megjelenése óta és soha nem is mentem be alá. A játékot összességében 2009-ben kezdtem, sokat 1.6-oztam. Seriff és sas2 között ingáztam sokat éppen mikor milyen formában voltam. Többször is éreztem már sas2-ben, hogy közel a szuprém, de aztán csak nem jött soha. Úgy éreztem magam, mint Leonardo DiCaprio és az oscar esete. 2500 óra és 500+ mm meccs kellett hozzá, de végül meglett. Minap egymás után 4 meccsen is lossoltam, mert az ellenben csalók voltak, minden meccsen 1, akik nem is próbálták leplezni hogy csalnak. Nah mondom akkor ennyi volt, megint megyek vissza sasba, de nem! Ma szerencsére sikerült 3-4 meccset csalók nélkül lejátszani, mind ilyen sas2-szuprém meccsek, mindegyik win volt, egyiken sem voltam kimagasló teljesítményű, de utolsó sem voltam soha. Nem tudom nem-e azért mert a korábbi lossaimból pár törlődött az elkapott csalók miatt. Érzek benne egy ilyet is, nah de mindegy a lényegen nem változtat. :)

    salytmasztor: Érdekes, nyilván nem tudhatom 100%-ra, de érzésre az jött le nekem, hogy ellenem sokkal több csalót dob be, mint mellém. Hogy az utóbbi pár napra gondoljak kb 5/1 az arány, tehát 5 meccsen ellenem, egyszer mellettem és ezek azok a nagyon brutálba nyomók.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák