Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regener

    veterán

    válasz Arkennys #27170 üzenetére

    Mert elmentem ma (vagyis már tegnap) 3 ismerőssel és egy hívottal D2-re MM-re, mondanom sem kell biztos hogy lecsaltak minket és vesztettünk, ez még oké, de utána kitalálták hogy menjünk Nuke-ra...
    T-ben kezdünk 3-4 kör mind a CT-é, elkezdenek funolni, rohannak, bújnak kezdőn meg T tetőn, negevet vesznek és 14-1-nél még közlik hogy ez CT map úgyis lehozzuk... Ja, vesztetünk 16-2-re és ki is égtem rajtuk hogy ha már énis ottvagyok akkor ne csesszenek ki velem mert én egy normális meccset akartam játszani...
    Még az ellenfél is írta nekik hogy ez nagyon kevés, valahogy nem tudom felfogni miért nem pubolnak akkor vagy mennek valaki mással ha funolni akarnak.

    S ezzel kezdődik az év hogy nem lehet egy normálisat játszani premade-ben, az utóbbi nyert meccseim mind randomokkal mentem és sokkal normálisabbak voltak mint most ezek az ismerősök, ráadásul kb egyedül sikerült visszajutnom AK-ra Nova4-ből és ha ilyen meccseim lesznek mint az utóbbi 2 akkor gyorsan lesz az nova 3-2-1 is...

Új hozzászólás Aktív témák